The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Hráčem minulého týdne vyhlášen Dominik Matula!

By on September 10, 2014 in Czech List with 0 Comments

HRÁČ TÝDNE

Sice v ani jednom ze dvou utkání, které juniorka PSG Zlín odehrála minulý týden, nevstřelil jediný gól, stává se hráčem týdne. Dominik Matula na to totiž šel jinak, nejprve svému celku pomohl k porážce Chomutova dvěma asistencemi, o den později dokonce nahrával na všechny čtyři trefy Beranů do sítě Litvínova. Šest bodů ve dvou duelech, ať už jen díky asistencím nebo ne, je pěkný výkon.

Dvacetiletý odchovanec zlínského hokeje, jenž už hraje v ELJ pouze na výjimku, tak zatím prožívá speciální sezonu, kdy vyrostl v tahouna moravského mužstva a po sedmi utkáních má na kontě kromě dvou branek také patnáct asistencí, tedy celkem sedmnáct kanadských bodů. A to je úctyhodné číslo. Společně s ním doufáme, že mu to pomůže k co nejdřívějšímu odbytí debutu v Tipsport extralize, která začíná tento pátek.

Špatný víkend neprožil ani pardubický obránce Jan Ščotka, jenž v létě přišel ze Vsetína. Stříbrný medailista z MS do 18 let ve Finsku se blýskl dvěma body v každém z dvojice utkání a nyní už má nasbíráno deset bodů v sedmi zápasech, což je na obránce vskutku paráda. Budějovický Radek Prokeš opustil juniorku ve velkém stylu, a to tříbodovým kláním právě s Pardubicemi. Nyní už bojuje za Jihočechy v 1. lize mezi dospělými.

Foto: hokej.zlin.cz

Tags: , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top