The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Hráčem týdne vyhlášen Dominik Kubalík!

By on September 15, 2014 in Czech List with 0 Comments

HRÁČ TÝDNE

140914118

Kubalík po vsítění druhé branky své extraligové kariéry. Zdroj: Milan Podpera, hcskoda.cz

Poslední týden se odehrál ve znamení počátku nové extraligové sezony a podle toho nakonec také vypadá dnešní sekce “Hráč týdne”. Stává se jím totiž plzeňský forvard Dominik Kubalík, který se ihned po návratu do vlasti chytil a kromě jednoho extraligového zápasu v tomto ročníku už má na kontě i gól.

Nadaný devatenáctiletý křídelník pocházející ze západočeského velkoměsta se už v Tipsport extralize objevil před třemi lety, kdy odehrál osm zápasů mj. po boku Martina Straky a už tehdy vstřelil svůj první gól v elitní české soutěži. Hned poté odešel do kanadského Sudbury, kde si vybojoval místo na draftu. Poté, co si jej vybrali Los Angeles Kings, ale nedokázal navázat na úspěch z první sezony, a tak se vrací domů.

Kubalík už letos zářil i mezi juniory, kde se v šesti zápasech ukázal pěti góly a celkem šesti body. Není jediným juniorem, který se už skvěle zapisuje mezi dospělými. Mezi další patří chomutovská trojice Ondřej Kaše, David Kämpf a David Kaše, kteří bojují za Piráty v 1. lize. Za mořem v právě probíhajících nováčkovských kempech září nejvíce David Pastrňák z Bostonu.

Úvodní foto: Fanpage Dominika Kubalíka na facebooku

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top