The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Movember je zde! Tady najdete několik tipů jak se můžete zapojit i vy.

By on November 15, 2015 in Czech List with 0 Comments

Autor článku Erica, redaktorka a Specialistka na získávání finančních prostředků, All Habs Hockey Magazine (přeloženo do češtiny: Iveta Fojtíková)

moteam_co-all-habs-hockey-magazine

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MONTREAL, QC. — Je tady MOžná nejkrásnější část roku! Tak jak to děláme každý rok, tým All Habs Hockey Magazine a Rocket Sports Media zarůstá a účastní se iniciativy Movember. Takže trošičku zarůstáme a tak se připojujeme k boji pro zdraví mužů.

Měsíc Listopad (angl.November, je také znám jako Movember) je věnován rostoucím bradám, vybíraní peněz na podporu řešení velkých zdravotních problémů, kterým muži čelí: je věnován osvětě v oblasti rakoviny prostaty, rakoviny varlat a psychického zdraví. A tento rok byla přidána nová oblast: Movember nás vybízí k fyzické aktivitě a představuje MOVE (pohyb) pro MOVEmber – výzva, kde se účastníci zavážou k fyzické aktivitě/pohybu každý den po dobu jednoho měsíce.

MG-SLS1012-Movember-Campaign-Support-Icon-Mo-Bro-Primary-Black-300x300

 

Nejsou zde žádná stanovená pravidla – účastníci si pouze nastaví vlastní cíle a vyberou vlastní aktivity. Pokud se účastníte aktivity MOVE (pohyb), tak jeden den se můžete vybrat na dlouhou procházku, druhý se rozhodnete jít do fitka a třetí třeba na led bruslit. Zůstat aktivní je hrozně moc důležité pro duševní a fyzické zdraví a nemělo by být žádným překvapením, že se táto oblast stala součástí iniciativy MOVEMBER pro boj pro zdraví mužů.

V posledních letech peníze vybrané v Kanadě během Movembra pomohli dobré věci: Prostate Cancer Canada, Linka pomoci pro děti, sít pro boj s depresí a samovražd mužů, ale také se přispělo na výskum léčby rakoviny, kde došlo k vědeckému průlomu.

MG-SLS1012-Movember-Campaign-Support-Icon-Mo-Sista-Primary-Turquoise-300x300

Montreal Canadiens má svůj Movember tým. All Habs také. Proč se tedy nepřipojit k legraci a přispět tak k záchraně životů? Můžete začít registrací na stránkách Movember.com a připojit se pak k týmu All Habs. Nebo chcete přispět finančními prostředky k našemu peněžnímu cíli, tak můžete pomoct zde.

Máte dotazy jak vůbec začít? Nechte nám zde komentář nebo se s námi spojte přes sociální sítě a rádi vám pomůžeme stát se součástí našeho Movember týmu!

Tags: , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: Ivka worked as internal auditor. She studied Economics & business administration. Originally from Slovakia. Excited & proud to join Allhabs team/ The Czech List in July 2015. She joined the team as a new translator of Allhabs features /news from NHL into Czech / Slovak language. Love #Habs. Finally went to see 2 games in Bell Centre in March 2017 (Preds and Blue Jackets). #habsessed. Hobbies: watching ice hockey, camping & travelling. .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top