The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Plzeň dotahuje náskok Sparty na čele, Olomouc rozdrtila České Budějovice

By on October 12, 2014 in Extraliga juniorů with 0 Comments

EXTRALIGA JUNIORŮ

16. a 17. kolem pokračovala o tomto víkendu NOEN extraliga juniorů a pro své fanoušky a sledovatele si přichystala zdramatizování situace na předních příčkách tabulky. K tomu přispěla dvojice proher pražské Sparty, i nadále vedoucího celku se 38 body, která podlehla na ledě Komety a Pardubic, pokaždé o čtyři branky.

Zatímco lídři z hlavního města všech šest bodů ztratili, jejich pronásledovatelé se rozhodli nabídnuté příležitosti využít. Plzeňští indiáni tak porazili silné Vítkovice a jediný bod ztratili při výhře po nájezdech s Třincem. I Oceláři se řadí mezi nejlepší celky dosavadního průběhu sezony, když na Spartu ztrácí pouhé tři body. Těsnou prohru na západě Čech pak napravili vítězstvím na ledě Kladna.

Dobře si vedli také Bílí Tygři, kteří jsou momentálně čtvrtí, jelikož brali pět bodů. Celkově první osmička, do které kromě zmíněných týmů patří také Vítkovice, Mladá Boleslav, Pardubice a Zlín, je velmi těsná. Prvního od osmého totiž dělí jen osm bodů.

Na dně tabulky se nyní nachází už s pětibodovým mankem hráči Motoru České Budějovice. A zatímco Jihlavě a Slavii se poměrně vedlo, Jihočeši prohráli 0:4 ve Zlíně a pak dokonce o deset branek, 2:12, na ledě jedenácté Olomouce.

NOEN extraliga juniorů bude pokračovat již ve čtvrtek, kdy odstartuje jak 18., tak 19. kolo.

Tags: , , , , , , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top