The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Třetí den rozhodne, s kým se Češi utkají v semifinále

By on August 13, 2014 in Memoriál Ivana Hlinky with 0 Comments

PREVIEW

BŘECLAV – Češi už jsou jasně v semifinále, a to hned z prvního místa. Podle pravidel se v případě rovnosti bodů postupuje na základě vzájemných zápasů, a tak je jasné, že se domácí celek střetne v pátek večer se Švédy či Švýcary, kteří se dnes utkají o postup do další fáze. Stejný boj čeká i Finy s Američany.

Hned první duel na jihu Moravy přinese pěkně tvrdé drama. Jak Američané, tak Finové nezacházeli pro ostrý zákrok daleko, a tak se dá čekat, že boj o semifinále je bude ještě pořádně bolet. Kdo prohraje, bude půjde do boje o páté místo, takže tu jde o všechno. Reprezentanti Spojených států už v důležitém duelu vyřadili Rusko, ale Suomi ještě o bytí a nebytí letos nehráli.

Utkání začíná v 15:30 a sledovat ho můžete na onlajnech.

19:00 se střetnou Češi s Ruskem a už prakticky půjde jen o formalitu. Rusové nic se svým umístěním na chvostu tabulky neudělají, to stejné se dá říci o domácím týmu v souvislosti s vrcholem pořadí. Větší šanci ukázat se by tedy mohli dostat někteří doposud opomíjení hráči, včetně brankáře Aleše Stezky.

Sledujte duel mezi Čechy a Rusy na onlajnech.

Ve slovenských Piešťanech se zase o semifinále poperou Švédové se Švýcary. Oba týmy mají za sebou poměrně vysokou porážku Slováků a také vysokou prohru na holích Kanaďanů. Ti zase ukončí svou skupinovou fázi poměrně nevýznamným střetnutím s domácím mužstvem. Onlajn ze zápasu o postup sledujte zde, duel kolébky hokeje se spolupořadateli zde.

Foto: Roman Kantor

Tags: , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top