The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Future Considerations: reporty přímo od scoutů!

By on September 20, 2014 in Czech List with 0 Comments

FUTURE CONSIDERATIONS

Chcete vědět, kdo má největší šance uspět na příštím draftu do NHL? Rádi byste zjistili, kdo má z nynějšího ročníku nejlepší střelu, kdo umí nejlépe bránit a jaký brankář zase nejlépe zvládá vypjaté momenty? Prestižní agentura Future Considerations nabízí přesně to, co potřebujete! Díky renomovaným scoutům v USA, Kanadě, Švédsku, Rusku i Česku si vybudovala v hokeji v zámoří zaslouženou reputaci.

Díky naší spolupráci budete moci některé z reportů o českých hráčích působících za mořem, v severském Švédsku i ve své domovině, číst i u nás na Czech Listu. Future Considerations však na své stránce nabízí daleko obsáhlejší reportáže a navíc vydává každý měsíc zhruba desetistránkový “Draft Newsletter”, po kterém pak na konci sezony následuje Průvodce draftem, jenž se zaměřuje na více než dvě stovky těch největších talentů světového hokeje.

Momentálně kanadská společnost nabízí na svých stránkách Průvodce draftem 2014 za sníženou cenu. Zaměřuje se na hráče, kteří byli vybráni na draftu 2014 ve Philadelphii, včetně jedničky Aarona Ekblada nebo Čechů Jakuba Vrány a Davida Pastrňáka.

Příští týden vám prostřednictvím Czech Listu Future Considerations přinese první porci scouting reportů soustředících se na české hokejisty hrající na Memoriálu Ivana Hlinky.

Tags: , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top