The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Hráčem měsíce září vyhlášen Daniel Vladař!

By on September 2, 2014 in Czech List with 0 Comments

HRÁČ MĚSÍCE

10593030_672084852899297_445636707632832789_n

Daniel Vladař na Memoriálu Ivana Hlinky. Foto: Juniorský hokej SK/CZ

Jako každý srpen, i ten letošní se odehrával ve znamení Memoriálu Ivana Hlinky. Mimořádně také zahrnul počáteční kola NOEN extraligy juniorů a rovněž se do něj vešlo několik méně prestižních reprezentačních akcí. Nejvíce pozornosti ale zaslouženě získal národní tým do 18 let, který na prestižním turnaji v Břeclavi dosáhl na stříbrné medaile.

Tahounů měl tento tým několik, ale jeden z nich vyčníval, a to tím, že se mu dařilo i v momentech, kdy zbytek týmu lapal po dechu. Jedná se o kladenského gólmana Daniela Vladaře. Urostlý brankář svou výškou i kvalitami zastínil většinu svých kolegů/konkurentů na Hlinkově memoriálu a už zpočátku sezony si řekl o místo na draftu, stejně jako loni Vítek Vaněček.

Kromě strážce svatyně juniorky Rytířů zažili úspěšný měsíc také obránce Jakub Zbořil, velmi mladý útočník Filip Suchý nebo dosavadní vládci v extralize dvacetiletých Aleš Jergl a Alex Rašner z Olomouce. Nezbývá než jim popřát štěstí a hlavně zdraví i ve zbytku sezony a také se těšíme, až se brzy hráči měsíce stanou právě oni.

Úvodní foto: hc-kladno.cz

Tags: , , , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top