The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Hráčem týdne Jakub Vrána

By on October 6, 2014 in Czech List with 0 Comments

HRÁČ TÝDNE

Uplynul další týden a je na čase nakousnout rekapitulaci jeho průběhu, a to oceněním pro hráče týdne. Tím se tentokrát stává odchovanec pražských Letňan a prospect Washington Capitals, osmnáctiletý Jakub Vrána.

Ještě než týden a vlastně celý měsíc říjen začal, odeslal celek z hlavního města Spojených států talentovaného Pražana zpět do švédského Linköpingu, kde se má třináctka letošního draftu dále připravovat na svojí kariéru v National Hockey League, a to mezi muži v SHL. Hned po návratu do země Tre Kronor se zapsal do střelecké listiny, když překonal gólmana Leksandu, prvnímu soupeři, kterému letos čelil, a k tomu přidal asistenci. V následujícím duelu s Färjestadem rovněž skóroval, když zvyšoval skóre na 4:0.

I David Pastrňák prožil velmi povedený týden, když se zotavil ze zranění, kvůli němůž přišel o většinu tréninkového kempu. V pre-season NHL zatím nastoupil proti New York Islanders, kde se na vysoké výhře podílel gólovou přihrávkou, a 14 minut na ledě také stravil v duelu s Detroitem. Pozornost si také zaslouží dosavadní výkony Matěje Zadražila z juniorky karlovarské Energie, ač patří do jiného soudku. Dvacetiletý odchovanec Západočechů byl vyhlášen útočníkem měsíce v MHL.

Foto: thehockeynews.com

Tags: , , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top