The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Martin Réway a jeho nové pôsobisko

By on November 25, 2015 in Czech List with 0 Comments
mr

Zdroj: http://www.hokejonline.com/

Bývalý útočník pražskej Sparty odohral už svoj druhý zápas v drese týmu Fribourg-Gotteron  v najvyššej švajčiarskej lige NLA. Počas svojej premiéry na ľade (hralo sa v minulý piatok), Fribourg prehral s Bernom 2:4. Réway asistoval u jedného gólu. V ďalšom zápase Fribourg znova prehral s týmemom Servette 2:4 a Martin si opäť pripísal na svoje konto asistenciu v presilovke. Hral na pozícii centra v štvrtej lajne s krídelníkmi Mottetom a Neuenschwanderom.

Martinova cesta do Fribourgu bola docela komplikovaná. Mal herný výpadok potom, čo ho Sparta Praha preradila do Benátok (farma), avšak slovenský útočník tam iba trénoval, do žiadneho zápasu nenastúpil.

Tak dúfame, že sa draftovanému “habs prospectovi” Martinovi Réwayovi (draftovaný v r.2013 v 4.kole ako #116 v poradí týmom Montréal Canadiens ) bude vo Fribourgu dariť a i naďalej bude pravidelne prispievať k dobrým výsledkom.

Viac informácií o hráčovi nájdete na:

Tags: , , , , ,

About the Author

About the Author: Ivka worked as internal auditor. She studied Economics & business administration. Originally from Slovakia. Excited & proud to join Allhabs team/ The Czech List in July 2015. She joined the team as a new translator of Allhabs features /news from NHL into Czech / Slovak language. Love #Habs. Finally went to see 2 games in Bell Centre in March 2017 (Preds and Blue Jackets). #habsessed. Hobbies: watching ice hockey, camping & travelling. .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top