The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Reprezentace do 19 let parádně smetla Švýcary bez jediného obdrženého gólu

By on September 2, 2014 in Reprezentace with 0 Comments

REPREZENTACE DO 19 LET

Na konci srpna se česká reprezentace do 19 let třikrát střetla se svými vrstevníky ze země helvetského kříže, které dvakrát smetla a jednou porazila o jediný gól. Ani jednou však brankářská dvojice Vítek VaněčekAleš Stezka neinkasovala a konečné skóre tak znělo 15:0 ve prospěch Čechů.

Pod vedením kouče Filipa Pešána se tak devatenáctiletí Češi blýskly v každém ze třech utkání. Nejprve ve Žďáru nad Sázavou porazili své soky 4:0, když více jak jeden bod nasbírali jen Samuel Ollender s Filipem Kuťákem, podporovaní skvělým týmovým výkonem. Den poté se v Jindřichově Hradci odehrál gólově nejchudší duel, který rozhodl Tomáš Gřeš jedinou trefou utkání.

Na závěr trojice utkání si mladí reprezentanti připravili gólovou smršť pro pelhřimovské publikum. Brankáře Švýcarska překonali hned devětkrát, po dvou gólech zaznamenali Ollender, Jan Ordoš a Vít Christov. Na rozdíl od dvacítky tedy mohou být Češi v této kategorii velmi spokojení.

29. 8. – Česko – Švýcarsko 4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 20. Kuťák (Ollender, Gřeš), 30. Ordoš (Beneš, Král), 48. Ollender (Kuťák, Sklenička), 48. Christov (Hladiš).

30. 8. – Česko – Švýcarsko 1:0 (0:0, 1:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 38. Greš.

31. 8. – Česko – Švýcarsko 9:0 (2:0, 4:0, 3:0)

Branky a nahrávky: 4. Gřeš (Kuťák), 5. Osmík (Kružík, Hladiš), 22. Ollender (Kuťák), 25. Ollender (Kuťák, Gřeš), 26. Christov (Kottek), 33. Christov, 46. Ordoš (Král), 60. Ordoš (Hladiš), 60. Král (Ordoš, Beneš).

Zdroj: cslh.cz

Soupiska

Foto: Juniorský hokej SK/CZ

Tags: , , , , , , , , , , , ,

About the Author

About the Author: .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top