The Trusted Source of Czech Hockey / Nová stránka o nadějích českého hokeje

Sparta Praha to dokázala a Réway exceloval ! [VIDEO]

By on September 6, 2015 in Czech List, Prospects with 0 Comments

PRAHA, Česká republika – Tak Spartě Praha se podařilo postoupit v rámci Champions Hockey League (hokejová Liga Mistrů) do dalšího kola. Potencionálně se dále může potkat i s Litvínovem, pokud to tak určí los. Hokejisté pražské Sparty porazili Ženevu 5:2. Canadiens prospect Martin Réway (draftován Habs 2013, 116. pořadí) střelil dva góly: jeden ve čtvrté minutě a překonal tak Roberta Mayera (bývalý Canadiens prospect) blafákem a druhým přispěl z trestného střílení.

Podívejte se na krátke videa gólu Martina Réwaya:

V interview pro REDS TV (internetová televize Sparta Praha) Martin řekl:

Všechny 4 zápasy ve skupině byli náročné. Těžko to zrovnávat, je brzo po zápase. Bylo to určitě náročné utkání a zkomplikovali sme si to sami (prohrou proti norskému Storhamaru). A jsem rád, že jsme to dokázali.

Celé interview si můžete pustit zde:

 

Tags: , , , , , , ,

About the Author

About the Author: Ivka worked as internal auditor. She studied Economics & business administration. Originally from Slovakia. Excited & proud to join Allhabs team/ The Czech List in July 2015. She joined the team as a new translator of Allhabs features /news from NHL into Czech / Slovak language. Love #Habs. Finally went to see 2 games in Bell Centre in March 2017 (Preds and Blue Jackets). #habsessed. Hobbies: watching ice hockey, camping & travelling. .

Subscribe

If you enjoyed this article, subscribe now to receive more just like it.

Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Top